Vastelaovend bij Omroep Venray

Ook dit jaar besteedt Omroep Venray via de radio veel aandacht aan het vastelaovesgebeuren. Helemaal in de traditie van de omroep zal de Prinseninstallatie op zaterdag 1 maart rechtstreeks worden uitgezonden vanaf 12.00 uur.

Bij de Prinseninstallatie wordt de sleutel door Opperpiëlhaas Hans Gilissen overgedragen aan de Prinsen van onze gemeente, waarmee de vastelaovend in alle hevigheid kan losbarsten. Na de installatie start Omroep Venray een non-stop-vastelaovesprogramma dat tot aan aswoensdag zal bestaan vastelaovesmuziek. Overdag alleen muziek uit onze gemeente en na 18.00 uur aangevuld met Limburgse vastelaovesmuziek.

Als toetje heeft Omroep Venray ’s morgens tussen 10 en 12 uur opnames van Circus Mök uit het verleden en niet te vergeten zondagmorgen vanaf 11.00 uur de vastelaovesmis vanuit de Grote Kerk.

Omroep Venray is te ontvangen via de ether op 90.2 MHz en via de Kabel op 87.5 MHz

terug naar boven